Bulamadım diye üzülme yaz biz bulalım

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yardım Destek muhakkak sorularınıza ve problemlerinize çözümler ve yolları bulunur

En son konular

» Ayna - Ümit Yaşar Oğuzcan
Cesaret Ne ister? EmptyC.tesi Haz. 18, 2011 5:42 pm tarafından Direktör

» 8 Mart Dünya Kadınlar Günü
Cesaret Ne ister? EmptySalı Mart 08, 2011 12:34 am tarafından Direktör

» Aşk Geçti(Aslı Melek)
Cesaret Ne ister? EmptyPtsi Ara. 13, 2010 9:37 pm tarafından Direktör

» Arkana Bakma
Cesaret Ne ister? EmptyPtsi Ara. 13, 2010 9:34 pm tarafından Direktör

» W.Shakespeare hayata dair sözler
Cesaret Ne ister? EmptySalı Ara. 07, 2010 12:33 am tarafından Direktör

» Ben Çok Sessizdim
Cesaret Ne ister? EmptyPtsi Ara. 06, 2010 12:33 am tarafından Direktör

» Aska düşünce bedenin
Cesaret Ne ister? EmptyPaz Ara. 05, 2010 7:51 pm tarafından Direktör

» Gitmeliyim
Cesaret Ne ister? EmptyPaz Ara. 05, 2010 7:48 pm tarafından Direktör

» Bir kadını Beklemek
Cesaret Ne ister? EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 4:54 pm tarafından Direktör

Resme Tıkla

Tarıyıcı

Bizi Takip Edin

Add to iGoogle şiirler burada

Add to GoogleBeğen

R-alan

Cesaret Ne ister?

Direktör
    Direktör
    Admin

Cesaret Ne ister? Empty Cesaret Ne ister?

Mesaj  Direktör Salı Mayıs 11, 2010 9:39 pm

Hayat cesaret ister,Gerçek cesaret ister.Aşk cesaret ister.Kırmızı ruj ve kırmızı giymek cesaret ister...Denemek cesaret ister.İtiraf cesaret ister.Güvenmek cesaret ister.Evlilik cesaret ister.Çocuk yapmak cesaret ister.Kalmak cesaret ister.İnanmak cesaret ister.Barış cesaret ister.Yaratmak cesaret ister.Aramak cesaret ister.Özgürlük cesaret ister.Affetmek cesaret ister.Saflık cesaret ister.İstemek cesaret ister.Yalnızlık cesaret ister.Hayaller cesaret ister.Gitmek cesaret ister.Bilmek cesaret ister.Yenilik cesaret ister.Farklılık cesaret ister.
    Peki cesaret ne ister????
    Hiç soran olmuş mudur;"Yahu cesaret seni bu kadar isteyen var.Sen ne istiyorsun????
    Ben cesaret olsaydım eğer,sağlam bir ruh isterdim beni isteyenlerden.Tehlike yada acı muhtemel durumlar karşısında korkusunu göstermeyecek olan,beni destekleyecek kadar sıkı bir yürek isterdim.Yalan söylemesin asla giderken bahaneler uydurmasın gerçekçi olsun...Dürüst-Zeki olsun beni isteyen..Beni seçtiyse eğer,seçiminden ve sonuçlarından emin olsun.Kaybetmeyi de bilsin..Kökü sağlam olsun..Öyle ilk estiğimde savrulmasın..Düş se bile kalsın ..Yaklaştığımda uzaklaşmasın ...Başka ne isterim...En önemlisi İnsan olsun insan bu bana yeter.....
    Friedrich Nietzsche cesareti böyle tanımlamış...
    Etrafımda cinler olsun istiyorum, çünkü ben cesurum. Hayaletleri kaçıran cesaret, kendisine cinler yaratır. -cesaret gülmek ister. Artık hislerinizi paylaşmıyorum; altımda gördüğüm şu bulut, güldüğüm şu karaltı ve ağırlık -işte budur sizin yağmur bulutunuz. Yükselmeyi arzuladığınızda yukarı bakarsınız siz. Ve ben aşağı bakarım, çünkü yükseltilmiş biriyim ben. Aranızdan hanginiz aynı anda hem gülebilir, hem yükseltilmiş olabilir? En yüksek dağa çıkan, tüm matem oyunlarına, tüm matem ciddiyetlerine güler. Cesur, tasasız, alaycı ve şiddet uygular -işte böyle istiyor bizleri bilgelik: O bir kadındır ve daima savaşçıyı sever ancak.
    CESARET NE İSTER HER ŞEYDEN ÖNCE KOCAMAN BİR YÜREK İSTER...
    alıntı--

Forum Saati Çarş. Tem. 03, 2024 5:54 am