Bulamadım diye üzülme yaz biz bulalım

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yardım Destek muhakkak sorularınıza ve problemlerinize çözümler ve yolları bulunur

En son konular

» Ayna - Ümit Yaşar Oğuzcan
Ah bu uzaklar, bana uzak olsun! EmptyC.tesi Haz. 18, 2011 5:42 pm tarafından Direktör

» 8 Mart Dünya Kadınlar Günü
Ah bu uzaklar, bana uzak olsun! EmptySalı Mart 08, 2011 12:34 am tarafından Direktör

» Aşk Geçti(Aslı Melek)
Ah bu uzaklar, bana uzak olsun! EmptyPtsi Ara. 13, 2010 9:37 pm tarafından Direktör

» Arkana Bakma
Ah bu uzaklar, bana uzak olsun! EmptyPtsi Ara. 13, 2010 9:34 pm tarafından Direktör

» W.Shakespeare hayata dair sözler
Ah bu uzaklar, bana uzak olsun! EmptySalı Ara. 07, 2010 12:33 am tarafından Direktör

» Ben Çok Sessizdim
Ah bu uzaklar, bana uzak olsun! EmptyPtsi Ara. 06, 2010 12:33 am tarafından Direktör

» Aska düşünce bedenin
Ah bu uzaklar, bana uzak olsun! EmptyPaz Ara. 05, 2010 7:51 pm tarafından Direktör

» Gitmeliyim
Ah bu uzaklar, bana uzak olsun! EmptyPaz Ara. 05, 2010 7:48 pm tarafından Direktör

» Bir kadını Beklemek
Ah bu uzaklar, bana uzak olsun! EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 4:54 pm tarafından Direktör

Resme Tıkla

Tarıyıcı

Bizi Takip Edin

Add to iGoogle şiirler burada

Add to GoogleBeğen

R-alan

Ah bu uzaklar, bana uzak olsun!

Patos
    Patos

Ah bu uzaklar, bana uzak olsun! Empty Ah bu uzaklar, bana uzak olsun!

Mesaj  Patos Cuma Mayıs 14, 2010 10:03 pm

Başı sonu ’sen’ olan bir yolculuktu…
    Ah bu uzaklar… Molalarda sen tüttürüldü sigaranın her nefes alış verişinde çayın demine gözlerin diye bakıldı bardağın ince beline sen diye sarılındı.
    Sen’den yola çıkılıp sana varıldı…
    Ah bu uzaklar…
    Herkesi her şeyi benden götürüp seni bana getirseler.
    Ve sen gel-git(me)…
    Dur içimin kıyılarında soluklan. Kal benimle anlamım olsun gideceksen de sularının tenime değmişliği olsun…
    Ah bu uzaklar bana uzak olsun!

Özgür Gümüşsoy

Forum Saati Cuma Tem. 05, 2024 2:40 pm