Bulamadım diye üzülme yaz biz bulalım

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yardım Destek muhakkak sorularınıza ve problemlerinize çözümler ve yolları bulunur

En son konular

» Ayna - Ümit Yaşar Oğuzcan
Hande Yener'e neler oluyor? EmptyC.tesi Haz. 18, 2011 5:42 pm tarafından Direktör

» 8 Mart Dünya Kadınlar Günü
Hande Yener'e neler oluyor? EmptySalı Mart 08, 2011 12:34 am tarafından Direktör

» Aşk Geçti(Aslı Melek)
Hande Yener'e neler oluyor? EmptyPtsi Ara. 13, 2010 9:37 pm tarafından Direktör

» Arkana Bakma
Hande Yener'e neler oluyor? EmptyPtsi Ara. 13, 2010 9:34 pm tarafından Direktör

» W.Shakespeare hayata dair sözler
Hande Yener'e neler oluyor? EmptySalı Ara. 07, 2010 12:33 am tarafından Direktör

» Ben Çok Sessizdim
Hande Yener'e neler oluyor? EmptyPtsi Ara. 06, 2010 12:33 am tarafından Direktör

» Aska düşünce bedenin
Hande Yener'e neler oluyor? EmptyPaz Ara. 05, 2010 7:51 pm tarafından Direktör

» Gitmeliyim
Hande Yener'e neler oluyor? EmptyPaz Ara. 05, 2010 7:48 pm tarafından Direktör

» Bir kadını Beklemek
Hande Yener'e neler oluyor? EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 4:54 pm tarafından Direktör

Resme Tıkla

Tarıyıcı

Bizi Takip Edin

Add to iGoogle şiirler burada

Add to GoogleBeğen

R-alan

Hande Yener'e neler oluyor?

Direktör
    Direktör
    Admin

Hande Yener'e neler oluyor? Empty Hande Yener'e neler oluyor?

Mesaj  Direktör C.tesi Nis. 24, 2010 12:37 am

Hande Yener'in olaylı albümü müzik marketlerdeki yerini aldı. Albümün ismi "Hande'ye Neler Oluyor"... Kendi hayatının karışıklığını bu albüm adı o kadar iyi anlatmış ki! Hande Yener, Türkiye'nin skandallar kraliçesi olma yolunda hızla ilerliyor ve bu günlerde ne yaparsa, ne söylerse olay oluyor.

Hande Yener'i ilk tanıdığımızda kendi halinde bir sanatçı adayıydı ama güzel bir sese sahip olduğu için ve albümünde çok güzel şarkılar olduğu için çok kısa sürede sevilen sanatçılardan biri olmayı başardı. "Yalanın Batsın" diyerek geniş bir kitleye ulaştı. Sonrasında da başarıları devam etti; "Sen Yoluna Ben Yoluma", "Küs", "Kırmızı", "Acele Etme", "Hoş Geldiniz", "Acı Veriyor" "Kelepçe", "Kim Bilebilir Aşkı", "Aşkın Ateşi" derken birden Hande'ye bir şeyler olmaya başladı. Belki ün ve paranın getirdiği, belki de çevresinin değişmesiyle gelen etkilerle Hande tarzından sıkıldı ve bunu her yerde dile getirdi. Eski dinleyicisini fazlasıyla üzecek laflar etti ve en önemlisi de bir daha asla eski tarzına dönmeyeceğini, eski tarzından ve eski şarkılarından nerdeyse nefret ettiğini söyledi. Bu kadar başarılı işler yapıp sonra onları yok saymak son derece yanlış bir hareketti, yanlış yaptığını ilerde anlayacak ve söylediği lafların hepsini yemek zorunda kalacaktı!

Ve belki de ilk ciddi soruyu sordu kendine, Nasıl Delirdim?

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Forum Saati Cuma Tem. 05, 2024 12:08 pm